.

u Podziękowania

u   Ocena, wnioski

..:: Wstęp ::..

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej przy współpracy z Centrum Kultury w Łęcznej zorganizowała  w roku szkolnym 2003/2004 Wojewódzki Konkurs Szkolny pt.: "Bądź bezpieczny na drodze" dla uczniów szkół podstawowych
i gimnazjalnych. Konkurs odbył się pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie Pana Waldemara Godlewskiego.

Cele konkursu:

• kształtowanie właściwych nawyków zachowania się dzieci i młodzieży na drodze

• uświadomienie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu
        drogowego

Na konkurs nadsyłano prace plastyczne, fotograficzne, komputerowe oraz zadania wytwórcze z techniki.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, dyplomów odbyło się 23 kwietnia 2004 r. o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej podczas V Międzyszkolnego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

Na płycie został zamieszczony spis uczestników, regulamin i wyniki konkursu oraz nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe. Mamy nadzieję, że będą one cenną pomocą dydaktyczną dla wielu nauczycieli i szkół.

Z uwagi na odbywający w dniu ogłoszenia wyników Konkursu V Międzyszkolny Turniej Rowerowy o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu łęczyńskiego na płycie zmieściliśmy dodatkowo informacje o organizacji Turnieju oraz sprawozdania z jego przebiegu.

• Rozmiar: 257 bajtów